Toiminnot

Toiminnot

Luokitelluimmat sivut

Alla näytetään 50 tulosta väliltä 150.

Näytä [20 | 50 | 100 | 250 | 500] kerralla. ← 50 edellistä | 50 seuraavaa →

  1. Gregorios Palamas‏‎ (12 luokkaa)
  2. Gregorios Siinailainen‏‎ (12 luokkaa)
  3. Domnika Konstantinopolilainen‏‎ (11 luokkaa)
  4. Fotios Suuri‏‎ (10 luokkaa)
  5. Johannes Edelläkävijä‏‎ (10 luokkaa)
  6. Aleksander Hotovitski‏‎ (9 luokkaa)
  7. Helena Konstantinopolilainen‏‎ (9 luokkaa)
  8. Olympiada Konstantinopolilainen‏‎ (9 luokkaa)
  9. Anskar Tanskan suojelija ja Ruotsin valistaja‏‎ (9 luokkaa)
  10. Aleksandrian pyhät Atanasios ja Kyrillos (opetuspuhe)‏‎ (9 luokkaa)
  11. Paavali, Alevtina ja Khioni Kesarealaiset‏‎ (9 luokkaa)
  12. Aleksandros Konstantinopolin piispa‏‎ (9 luokkaa)
  13. Cecilia Roomalainen‏‎ (9 luokkaa)
  14. Eustathios Placidas‏‎ (9 luokkaa)
  15. Gregorios Thessalonikalainen‏‎ (9 luokkaa)
  16. Akylas Apostoli‏‎ (9 luokkaa)
  17. Siira Persialainen‏‎ (8 luokkaa)
  18. Proklos Konstantinopolilainen‏‎ (8 luokkaa)
  19. Paavali Karjalan ja koko Suomen arkkipiispa‏‎ (8 luokkaa)
  20. Dimitri Moskovalainen‏‎ (8 luokkaa)
  21. Stefanos Uusi Pyhittäjämarttyyri‏‎ (8 luokkaa)
  22. Eufrasia Ankyralainen‏‎ (8 luokkaa)
  23. Nikeforos Tunnustaja‏‎ (8 luokkaa)
  24. Joannikios Suuri‏‎ (8 luokkaa)
  25. Kyyros ja Johannes Palkattaparantajat‏‎ (8 luokkaa)
  26. Johannes Damaskolainen‏‎ (8 luokkaa)
  27. Vladimir Bogoiavlenski‏‎ (8 luokkaa)
  28. Milburga Wenlockin igumenia‏‎ (8 luokkaa)
  29. Pelagia Tarsoslainen‏‎ (8 luokkaa)
  30. Aleksandra (marttyyri)‏‎ (8 luokkaa)
  31. Filoteos Antiokialainen‏‎ (8 luokkaa)
  32. Orthodox Dictionary‏‎ (8 luokkaa)
  33. Theodosia Konstantinopolilainen‏‎ (8 luokkaa)
  34. Augusta Keisarinna‏‎ (8 luokkaa)
  35. Tarasios Konstantinopolilainen‏‎ (8 luokkaa)
  36. Filotheos Antiokialainen‏‎ (8 luokkaa)
  37. Gregorios V Konstantinopolilainen‏‎ (8 luokkaa)
  38. Apollonaria Skiitalainen‏‎ (8 luokkaa)
  39. Jermogen Moskovalainen‏‎ (7 luokkaa)
  40. Kristiina Ankyralainen‏‎ (7 luokkaa)
  41. Augustinus Hippon piispa‏‎ (7 luokkaa)
  42. Eulalia Barcelonalainen‏‎ (7 luokkaa)
  43. Eutykhios Konstantinopolilainen‏‎ (7 luokkaa)
  44. Vitalis Ravennalainen‏‎ (7 luokkaa)
  45. Theodora Vastalainen‏‎ (7 luokkaa)
  46. Tamar Georgialainen‏‎ (7 luokkaa)
  47. Sostenes Apostoli‏‎ (7 luokkaa)
  48. Jaakob Persialainen‏‎ (7 luokkaa)
  49. Paraskeva Ikoniumilainen‏‎ (7 luokkaa)
  50. Longinos Kesarealainen‏‎ (7 luokkaa)

Näytä [20 | 50 | 100 | 250 | 500] kerralla. ← 50 edellistä | 50 seuraavaa →