Ero sivun ”Minea - syyskuu” versioiden välillä
Kohteesta Ortodoksi.net
Rivi 9: | Rivi 9: | ||
| [[Minea 19.9.|19]] || [[Minea 20.9.|20]] || [[Minea 21.9.|21]] || [[Minea 22.9.|22]] || [[Minea 23.9.|23]] || [[Minea 24.9.|24]] ||- | | [[Minea 19.9.|19]] || [[Minea 20.9.|20]] || [[Minea 21.9.|21]] || [[Minea 22.9.|22]] || [[Minea 23.9.|23]] || [[Minea 24.9.|24]] ||- | ||
|- | |- | ||
− | | [[Minea 25.9.|25]] || | + | | [[Minea 25.9.|25]] || - || [[Minea 26.9.|26]] || [[Minea 27.9.|27]] || [[Minea 28.9.|28]] || [[Minea 29.9.|29]] || [[Minea 30.9.|30]] |
|- | |- | ||
| - || - || - || - || - || - || - | | - || - || - || - || - || - || - |
Versio 4. syyskuuta 2011 kello 11.44
1 | 2 | 3 | 4 | - | 6 | 7 |
8 | 9 | - | 10 | - | - | 12 |
13 | - | 14 | 15 | 16 | - | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | - |
25 | - | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
- | - | - | - | - | - | - |
(+) = mukana myös Typikon