Toiminnot

Toiminnot

Luokitelluimmat sivut

Alla näytetään 50 tulosta väliltä 150.

Näytä [20 | 50 | 100 | 250 | 500] kerralla. ← 50 edellistä | 50 seuraavaa →

  1. Gregorios Palamas‏‎ (12 luokkaa)
  2. Gregorios Siinailainen‏‎ (12 luokkaa)
  3. Domnika Konstantinopolilainen‏‎ (11 luokkaa)
  4. Fotios Suuri‏‎ (10 luokkaa)
  5. Johannes Edelläkävijä‏‎ (10 luokkaa)
  6. Gregorios Thessalonikalainen‏‎ (9 luokkaa)
  7. Eustathios Placidas‏‎ (9 luokkaa)
  8. Paavali, Alevtina ja Khioni Kesarealaiset‏‎ (9 luokkaa)
  9. Aleksandrian pyhät Atanasios ja Kyrillos (opetuspuhe)‏‎ (9 luokkaa)
  10. Helena Konstantinopolilainen‏‎ (9 luokkaa)
  11. Aleksandros Konstantinopolin piispa‏‎ (9 luokkaa)
  12. Cecilia Roomalainen‏‎ (9 luokkaa)
  13. Akylas Apostoli‏‎ (9 luokkaa)
  14. Anskar Tanskan suojelija ja Ruotsin valistaja‏‎ (9 luokkaa)
  15. Olympiada Konstantinopolilainen‏‎ (9 luokkaa)
  16. Aleksander Hotovitski‏‎ (9 luokkaa)
  17. Tarasios Konstantinopolilainen‏‎ (8 luokkaa)
  18. Augusta Keisarinna‏‎ (8 luokkaa)
  19. Joannikios Suuri‏‎ (8 luokkaa)
  20. Proklos Konstantinopolilainen‏‎ (8 luokkaa)
  21. Pelagia Tarsoslainen‏‎ (8 luokkaa)
  22. Theodosia Konstantinopolilainen‏‎ (8 luokkaa)
  23. Nikeforos Tunnustaja‏‎ (8 luokkaa)
  24. Johannes Damaskolainen‏‎ (8 luokkaa)
  25. Orthodox Dictionary‏‎ (8 luokkaa)
  26. Eufrasia Ankyralainen‏‎ (8 luokkaa)
  27. Filoteos Antiokialainen‏‎ (8 luokkaa)
  28. Aleksandra (marttyyri)‏‎ (8 luokkaa)
  29. Siira Persialainen‏‎ (8 luokkaa)
  30. Dimitri Moskovalainen‏‎ (8 luokkaa)
  31. Paavali Karjalan ja koko Suomen arkkipiispa‏‎ (8 luokkaa)
  32. Vladimir Bogoiavlenski‏‎ (8 luokkaa)
  33. Stefanos Uusi Pyhittäjämarttyyri‏‎ (8 luokkaa)
  34. Milburga Wenlockin igumenia‏‎ (8 luokkaa)
  35. Filotheos Antiokialainen‏‎ (8 luokkaa)
  36. Apollonaria Skiitalainen‏‎ (8 luokkaa)
  37. Gregorios V Konstantinopolilainen‏‎ (8 luokkaa)
  38. Kyyros ja Johannes Palkattaparantajat‏‎ (8 luokkaa)
  39. Emilianos Bulgarialainen‏‎ (7 luokkaa)
  40. Gennadi Novgorodin arkkipiispa‏‎ (7 luokkaa)
  41. Gleb Kiovalainen‏‎ (7 luokkaa)
  42. Eros Georgialainen‏‎ (7 luokkaa)
  43. Hermogenes Aleksandrialainen‏‎ (7 luokkaa)
  44. Kristiina Ankyralainen‏‎ (7 luokkaa)
  45. Iraida Aleksandrialainen‏‎ (7 luokkaa)
  46. Hieron Meliteneläinen‏‎ (7 luokkaa)
  47. Niketas Remesianalainen‏‎ (7 luokkaa)
  48. Varus Egyptiläinen‏‎ (7 luokkaa)
  49. Leo Helsingin ja koko Suomen arkkipiispa‏‎ (7 luokkaa)
  50. Georgios Domestikos‏‎ (7 luokkaa)

Näytä [20 | 50 | 100 | 250 | 500] kerralla. ← 50 edellistä | 50 seuraavaa →